Hello summer vinyasa
workshop

Lekce vinyásy jsou zaměřené na plynulé propojení dechu a pohybu. Plynulost se ale někdy může vytrácet pokud nemáme jednotlivé ásany (pozice) ještě zažité a jednou z takových pozic je chaturanga dandásana na kterou se během workshopu zaměříme.

Chaturanga Dandásana je jedna ze základních pozic se kterou se během lekce vinyásy setkáte často a proto je důležité dělat ji správně! Místo správného provedení, které není jednoduché, se většinou snažíme být co nejrychleji z pozice pryč, spadneme na břicho a pokračujeme dál a to našemu tělu neprospívá.

Pojďte s námi objevit a zažít si účinky této ne jednoduché ásany. A postupně budovat sílu, kterou pro správné provedení chaturangy i postavení našeho těla potřebujeme. Třeba už si nebudete poté přát ať je rychle za vámi a vy v jiné pozici 🙂

Na co se můžete těšit?

  • Zaměříme se na správné provedení vinyása flow. Prkno – chaturanga dandasana – pes hlavou vzhůru – pes hlavou dolu
  • Podrobněji si rozebereme, proč danou pozici provádíme a jaké máme benefity z kokrétních pozic

  • Projdeme si plný jógový dech a dech udžají a jeho správné používání

  • Zaměříme se více na vnímání vlastního těla a jeho uvolnění

  • Ukážeme si nejčastější chyby a jak je eliminovat vhodnou modifikací
  • Technika a cviky na budování síly v těchto pozicích. Síla středu a rukou a správné postavení těla.
  • Bude prostor i na vaše otázky

Vede: Jana Pešáková     

Jana je zkušená a dlouholetá lektorka vinyása jógy. Mimo jiné vystudovala 3 letý výcvik Jóga a jógová terapie, Instruktor powerjóga / hathajóga, Yoga Alliance RYT 200 a Jóga pro zdravá záda.

více o Janě naleznete tady

Kdy: Sobota 20.5.2023 

Čas: 9:00 – 11:00

Cena: 450 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky za workshop na č.ú. :  6196716349/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top