Ondra 

Celostní medicíně se intenzivně věnuji od roku 2016. Na tuto cestu jsem se vydal poté, co mé odpojení od vlastní podstaty bylo natolik kritické, že mě má vnitřní moudrost musela zastavit úzkostmi a panickými ataky. Tyto stavy mě donutily změnit život od základu. Vzdal jsem se dosavadních “jistot” a odstěhoval se na ostrov Bali, kde jsem 6 let čerpal znalosti od mistrů všemožných holistických léčivých metod z celého světa. V roce 2023 mě okolnosti dovedly zpět do rodné země, kde nyní pomáhám lidem spojit se s jejich vnitřní moudrostí, aby na své cestě mohli naplňovat svůj plný potenciál a žili tak život v radosti a vnitřním klidu.
 
Ve studiu Jóga a ty nabízím pravidelné lekce Qigong a meditace. Qigong (Čchi-kung) je meditační cvičení v pohybu určené ke kultivaci čchi (životní energie) pro sebeléčení, vitalitu, klid mysli a duchovní uvědomění. Nasměrováním naší pozornosti na dech v koordinaci s rytmickým pohybem trénujeme naši mysl, aby se přesunula z hlavy (myšlenky) do těla (jemné smysly). To nám dovoluje být plně v přítomném okamžiku. Tuto schopnost si pak pravidelným cvičením odnášíme do běžného života.
Pomocí Qigongu se spojujeme s vrozenou moudrostí naší bytosti, která má ten nejvyšší potenciál uzdravit nás na všech úrovních – těla (Jing), srdce a mysli (Xin) a ducha (Shen).

 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top