Michaela 

Jóga je pro mě cesta sebepoznání, způsob jak můžeme zpomalit, napojit se na svůj dech a svůj vnitřní svět. Porozumnění sobě skrze lásku, soucit a pochopení mě vede blíže ke spojení se všemi živými bytostmi a to vnímám jako jeden z nejkrásnějších aspektů jógy. Ásanová praxe je nedílnou součástí této cesty a zdravé, pevné tělo jako bonus. 

V mých lekcích se ráda zaměřuji na jemné a výživné flow, delší výdrže v pozici, což nám umožní získat z ásany co nejvíce jak po fyzické, tak i mentální stránce. Ráda nabízím modifikace, aby si každý našel svou variantu a flow nejen v pozicích, ale zejména v dechu. Mým přáním je inspirovat ženy, aby se naučily naslouchat svému tělu a s respektem k němu mu dopřály to co právě ony sami potřebují.

Něco více o mě

Pracovala jsem několik let jako manažer butiku v oblasti módy. Jóga vždy byla mou vášní, ale v pracovním tempu jsem se ji nemohla věnovat tolik, kolik bych si přála. Po narození syna pro mě právě jóga byla vzácně strávený čas sama se sebou. Věděla jsem, že to, jaký má jóga pozitivní efekt na naše tělo a mysl je něco co chci dál předávat. Vyzkoušela jsem mnoho stylů, dlouho praktikovala ashtanga vinyásu, z které často i při svých lekcích čerpám inspiraci a jsem vděčná svým učitelům za zkušenosti, které mi předali. Absolvovala jsem učitelský kurz Hatha jógy a vinyása jógy a mnoho dalších vzdělávacích kurzů. Studuji čakrový systém, fascinují mě mantry a praktikuji kundalíni jógu. To vše ráda zapojuji do svých lekcí.

Jóga je součást mého života, je to pro mě životní styl, tedy nejen čas strávený na podložce, ale zejména mimo podložku. Zajímá mě seberozvoj, sebeléčení a vše co souvisí se spokojeným bytím v přítomném okamžiku a umění si užívat života tam, kde se právě nacházíme.

Michaela je zakladatelkou Jóga a ty. Myšlenka na otevření studia vznikla spontánně s přestěhováním z Prahy do Roztok. Roztoky jsou krásné a moje přání bylo vytvořit tady prostor, abychom za jógou nemuseli nikam cestovat.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top