Uvolnění pro bedra, vyčerpané tělo a mysl

Bolest zad je často způsobená špatným držením těla, dlouhodobým sezením, ale také přetížením naší hlavy a nervového systému, když si toho zkrátka „nakládáme na svá bedra příliš“. A tak si pojďme společně projít jak jóga může pomoci pohybem, dechem i relaxací, ať už bolestem ulevit nebo ještě lépe předcházet. 

Jak bude naše setkání probíhat

Popovídáme si o tom, co ovlivňuje stav a pocity v našich bedrech, probereme stručně anatomické, kineziologické a psychologické souvislosti aneb vše souvisí se vším. Budeme se věnovat sestavě na podporu, protažení a posílení bederní oblasti a souvisejících částí našeho těla. Ukážeme si úlevné pozice při aktuních bolestivých stavech. 

Těšit se můžete také na dechová a relaxační cvičení a pozice pro odpočinek. Po workshopu bude prostor na vyvstané otázky a posezení u kávy či čaje, v ceně workshopu. 

Vede: Daniela Pařízková

O Daniele:

Během své jógové praxe, od roku 2004, jsem postupně vyzkoušela různé styly a přístupy i jógové učitele. Moje vlastní praxe se tak postupně mění a vyvíjí, v současné době pro sebe i při vedení ostatních nejvíce vycházím z hatha jógy, jin jógy a jógové terapie, které ráda kombinuji s aktivním posílením či detailním vystavěním pozic inspirovaným iyengar jógou. Často využívám jógové pomůcky, aby daná pozice byla pro konkrétního studenta funkční. Ráda pracuji s vonnými oleji, které mi pomáhají k většímu uvolnění, ale i stimulaci a koncentraci. Důležitým aspektem je pro mě zaměření na dech, všímání si běžného fungování našeho dechu i vědomé práce s ním pomocí různých dechových technik.

Kdy: Sobota 6.11.2021 ( 10:15 – 12:15)

Cena: 450 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Přihlaš se s námi na workshop

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top