Slow hatha pro podporu imunity

Chcete podpořit své zdraví? Preferujete pomalejší tempo s důrazem na důkladné a správné provedení ásany? Láká vás práce s dechem a chcete se dozvědět něco o meridiánech v našem těle a práce s nimi?

Pojďte se s námi připravit na přicházející jaro, posílit svou imunitu a cítit se jako znovuzrození.

Na co se můžete těšit?

Čeká nás slow hatha a práce s meridiány, cvičit budeme pomaleji a důkladně, budeme pozorovat vlastní mysl i dech. Na konci lekce se neochudíme o hlubokou relaxaci. Znovuzrození je za dveřmi! 
 
Témata
 
26.3. Pryč se vztekem a depresí: jarní detox jater
2.4. Síla středu. Balanc a energizující pozice
30.4. připravujeme
 
O Nikol

Moje tělo je mým největším učitelem. Jóga mi pomáhá ho lépe chápat, víc mu rozumět. Podpořit ho ve zvládání zdravotních problémů. Co pochopím, předávám dál. Zaměřuji se na hatha jógu, cvičení je pomalejší (nikoliv jednodušší :), v pozicích setrváváme. Ráda se soustředím na posílení funkce našich vnitřních orgánů skrze stimulaci meridiánů nebo energie jednotlivých čaker. Občas kombinuji s principem jin jógy, kde vypínáme svaly, ale vyživujeme pojivové tkáně, fascie.

Kdy: Neděle  26.3. / 2.4. / 30.4. 18:00 – 19:30

Cena: 290Kč/ jednorázově

260kč/ předplatné 3 lekcí nebo 1+1 (přijď s partnerem, kamarádkou nebo maminkou )

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top