S láskou K SOBĚ

blíže svému SRDCI, AUTENTICITĚ a RADOSTI

Ženské setkání věnované poznávání svého vnitřního světa, skrze práci s hlasem, pohybem, dechem a znovuobjevování moudrosti  ženského těla. Napojení se na sebe, na svou ženskou sílu a intuici. 

a proto budeme

tančit, budeme používat svůj hlas, proto se oddáme fantazii i se jasným pohledem zorientujeme v realitě.

Osvěžíme se radostí súfijců, podpoříme se silou hinduistických bohyní, k poznávání vnitřního světa použijeme prvky biodanzy. Každá seance bude mít část pro vedenou MEDITACI, ZTIŠENÍ a POSÍLENÍ SEBE sama. Nikdy nebudeme zapomínat na svou celistvost. 
Svět, který nás dnes obklopuje, touží po výkonu, nezná cykly a odpojuje nás od pravdy života a my chceme dát péči všudypřítomně podvyživenému ženství. Žena, která se odváží do temných míst svého bytí, která se spojí s masem svého těla, září! Září nekonečným zdrojem ze sebe sama.
Taková chci být: Vyživená Žena, Matka, Dcera, Země. Z úcty k sobě, s láskou k sobě.
 
a proto pokud toužíš obnovit nespoutanou přirorozenost, zavolat na své divoké já a chceš se smát celým srdcem i tělem pojď s námi na tento transformační workshop. Naučíš se zacházet sama se sebou, tvá mysl bude jasnější a ty budeš kráčet pevnou nohou. Dopřeješ svobodu svému srdci, budeš žít v souladu se svým tělem i myslí, budeš cítít a cítít se.
 
Autenticita jako základ radostného prožívání sama sebe. Proto probudit své ženství znamená probudit každou část v sobě. Tu bílou, tu barevnou i tu černou. Čím níže zapustíš vědomí svými kořeny, tím výše můžeš vztáhnout ruce ke světlu.
 
Čeká tě: 
meditace tělem
chakra breathing
tématický tanec
příběh z knihy s podávaným čajem
zvuk – dovolit si používat hlas jako zvuk a uslyšet jak zní můj (na)hlas
vtělení lakshmi a povědomí o kapacitě ženského srdce
postupné objevování zákoutí v těle, vždy skrze lásku a soucit
povídání, sdílení
osobní poznámkový arch
 
S kým: S Martinou Konvičkovou
 
Kdy: neděle 15:00 – 18:00
(16.4./14.5./11.6. 2023)
 

Cena: 

1950 kč / ucelené 3 setkání 

750 kč early bird/ 1 setkání při včasné rezervaci do neděle 9.4.2023/ 7.5.2023 / 4.6.2023

750 kč  přijďte spolu / výhodnější cena pro tebe a tvou kamarádku, maminku. 

850 kč / 1 setkání při rezervaci méně než týden před událostí

O Martině Konvičkové

Martina je známá svými velkými živelnými a přece něžnými obrazy. S ukázkou její tvorby se můžete setkat i u nás ve studiu a sami pocítit spirituální přesah. Vede svou vlastní galerii a ateliér a dlouhodobě se věnuje práci s lidmi.

Mnoho získala od svých učitelů z Brazílie (Art of Dying, Voicing, Divine Woman, …), Portugalska (Biodanza) nebo Peru. Martiny umění má v posledních letech jasný směr, poselství rozšiřovat kuráž lidského ducha. Přes deset let je vědomě oddána práci na vlastním seberozvoji, včetně rozsáhlých analytických terapií, výcviků a osobního studia. Vystudovala právnickou fakultu UK, souzní s myšlenkami C.G.Junga, zná slova Moojiho, něžnou poezii Rumiho a o Bohu nejraději mluví jako o Matce Zemi. Avšak jak ráda se smíchem podotýká, třeba je to všechno ještě úplně jinak. Její lehkost však není zlehčováním.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky nebo zálohy 350kč na č.ú. : 6196716349/0800. 

Workshop se hradí předem a zálohu je třeba mít doplacenou před zahájením. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody. Max. však do 2 týdnů po skončení

„Maluji svůj příběh a snad Tě tak pozvu vypovědět ten Tvůj. Záleží na tom.“ 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top