Prodloužená vánoční ashtanga

Chcete poznat ashtangu trochu blíže? Praktikujete, ale v některých pozicích stále tápete, protože při běžných lekcích není moc prostoru na otázky? Nebo jste naopak ashtangu nikdy nezkoušela? Ale láká vás to. Pak je toto příležitost pro vás.  2 hodiny věnované jen vám, vašemu dechu a cvičení. To vše za doprovodu omamné vůně tyčinek, vonných olejů a zpěvu krásné mantry. 

Na co se můžete těšit?

Základem lekcí Ashtanga vinyasa jógy je plynulost pohybu propojená s dechem, držení bandh a směrů pohledu – drští. Nedílnou součástí je i udždžají dech. A protože plynulost se může vytrácet pokud nemáme ásany správně zažité, budeme se věnovat jednotlivým ásanám do hloubky, ukážeme si správné provedení pozic, jejich varianty, tak, abychom si jednotlivé ásany zažily a mohly se tak více soustředit v budoucnu na náš dech a meditaci v pohybu, kterou nám ashtanga nabízí. 

Jak bude naše setkání probíhat?

Naši praxi zahájíme mantrou, zklidníme mysl a společně se naladíme na naše setkání. Zastavíme tok našich myšlenek a obrátíme pozornost k sobě, ke svému dechu.

Vyzkoušíme dechovou techniku, která je základem ashtanga jógy – udždžají dech, který pomáhá vytvářet teplo v těle a tím ho detoxikuje a pročišťuje. Učí nás dosáhnout zklidnění a naprosté koncentrace.

Budeme se podrobněji věnovat pozdravům slunci (A a B) a některým dalším ásanám. Vycházet budeme z první série, ale cílem workshopu bude zaměření se na rozebrání jednotlivých pozic do hloubky a jejich správné provedení. Bude prostor i na vaše otázky, abyste mohly na načerpané zkušenosti navazovat při běžných lekcích. 

Vede: Věrka Záhořová

O lektorce:

Všechno někde začíná i moje jóga a já máme svůj začátek.  Než jsem propadla světu jógy, vnímala jsem ji jako druh sportu. Nějakou dobu mi trvalo, než jsem začala jógu vnímat úplně jinak. Než jsem pochopila, že jóga propojuje tělo, mysl a duši. Pomohla mi k tomu hlavně cesta do Indie, kde jsem absolvovala kurz Ashtanga jógy. Indie ve mně navždy zanechala krásné vzpomínky a pocity. Vyzkoušela jsem různé druhy jógy, ale nejvíce mě oslovila Ashtanga vinyasa jóga a tu také nyní praktikuji. Mám svou učitelku Míšu, od které čerpám její znalosti a dovednosti. Zúčastňuji se kurzů jógy a neustále se snažím v této oblasti vzdělávat.  

Jóga se tak stala součástí mého života a budu ráda, když vám pomohu, vpustit jógu i do vašich životů.

Kdy: Čtvrtek 2.12.2021 (18:00 – 20:00)

Cena:  390 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Přihlaš se s námi na workshop

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top