Podzimní JIN jógové plynutí

Klid, ztišení, tma ozářená světlem ze svíček. Dlouhé spočinutí v pozicích a postupné uvolnění svalů, napětí v těle i mysli. Dopřejte si 90 minut jen pro sebe a přidejte se k nám na prodlouženou lekci JIN jógy.  

Na co se můžete těšit?

Pozdrav Měsíci v jinové variantě. Pro lepší spánek, náladu i uvolnění napětí. Pozdravy Měsíci (Chandra Namaskar) jsou jemné sestavy zaměřené na úklony a pohyby do stran s cílem harmonizovat tělo i mysl. Jinová varianta je zaměřená ještě více na zklidnění a podporu meridiánů, zejména žlučníku, ledvin a močového měchýře. 

Společně si projdeme pozice vleže – Půlměsíce, Hvězdici a Štastné dítě. Klečící pozice Brány a Dračího výpadu s poloviční Hanumanasanou. Doplníme jemnou sekvencí ve stoje. Těšit se můžete na šavásanu, po které se probudíte celistvější, s pocitem dokonalé pohody těla i mysli. Účinky sekvence podpoříme měsíčním dechem Chandra Viloma. 

O jin józe

Delší výdrž v pozicích, ticho, klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid. 

Kdy: Středa 5.10. 18:00 – 19:30

Cena: 290 kč /260 kč pro členy a páry (pozvi kamarádku, maminku, manžela a využij vyýhodnější cenu 260kč /os. 🙂

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.