Prodloužená lekce JIN jógy

Klid, ztišení, tma ozářená světlem ze svíček. Dlouhé spočinutí v pozicích a postupné uvolnění svalů, napětí v těle i mysli. Dopřejte si 90 minut jen pro sebe a přidejte se k nám na prodlouženou lekci JIN jógy.  

Na co se můžete těšit?

Sekvence déle držených jógových pozic s vydatnou podporou jógových pomůcek, vhodných éterických olejů i jemné akupresury na podporu dýchání, trávení i nervů (také meridiánu plic a tlustého střeva dle tradiční čínské medicíny, z níž jin jóga vychází).

Zklidníme rozvibrované tělo, zpomalíme zrychlené tempo dechu a ztišíme mysl přelétající z jednoho úkolu na druhý na předvánočním seznamu. Vytvoříme si prostor, kde budeme mít chvíli pro zastavení a naladění se na sebe a svůj záměr v předvánočním období. Zájemci si budou moci adventní éterický olej odnést.

Vede: Daniela Pařízková

O Daniele

Během své jógové praxe, od roku 2004, jsem postupně vyzkoušela různé styly a přístupy i jógové učitele. Moje vlastní praxe se tak postupně mění a vyvíjí, v současné době pro sebe i při vedení ostatních nejvíce vycházím z hatha jógy, jin jógy a jógové terapie, které ráda kombinuji s aktivním posílením či detailním vystavěním pozic inspirovaným iyengar jógou. Často využívám jógové pomůcky, aby daná pozice byla pro konkrétního studenta funkční. Ráda pracuji s vonnými oleji, které mi pomáhají k většímu uvolnění, ale i stimulaci a koncentraci. Důležitým aspektem je pro mě zaměření na dech, všímání si běžného fungování našeho dechu i vědomé práce s ním pomocí různých dechových technik.

O jin józe

Delší výdrž v pozicích, ticho, klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid. 

Kdy: Pátek 18.2.2022 ( 17:00 – 18:30)

Cena: 290 kč / 260 kč pro členy

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální doho

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.