Adventní zastavení s JIN jógou

Klid, ztišení, tma ozářená světlem ze svíček. Dlouhé spočinutí v pozicích a postupné uvolnění svalů, napětí v těle i mysli. Dopřejte si 90 minut jen pro sebe a dovolte, aby Vaše předvánoční období bylo dobou zklidnění a rozjímání.

Přidejte se k nám na adventní zastavení s JIN jógou a aromaterapií.

Na co se můžete těšit?

JIN jóga i aromaterapie jsou užitečným pomocníkem pro současný hektický životní styl, který před Vánoci ještě více zrychlujeme. Co kdyby byl Váš letošní advent dobou zklidnění a rozjímání před Vánoci. Zklidníte svou mysl a načerpáte síly na přicházející období. Čekají Vás déle držené jinové pozice, které jsou často výzvou pro naše tělo i mysl, a tak se učíme,  jak ve stresových situacích a nepříjemných podmínkách zklidnit dech a uvolnit napětí v našem těle i mysli.
Jin jógová sekvence zaměřené na adventní období zklidnění a rozjímání nám dodá klidnou sílu (nejen) v předvánočnímu shonu a stresu. Zařadíme také krátké meditační cvičení vhodné pro  každodenní praxi. I mimo podložku.
Podporu nám dodají i éterické oleje vybrané pro toto období.   
Zájemci si budou moci zakoupit směs éterických olejů vhodných pro vánoční a zimní období.

O jin józe

Delší výdrž v pozicích, ticho, klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid. 

Kdy: Pondělí 19.12. 18:00 – 19:30

Cena: 320 kč

Výhodnější cena 290 kč pro členy a páry. Pozvi kamarádku, maminku, manžela a využij vyýhodnější cenu. 290 Kč/ osoba.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top