Jógové uvolnění a jóga nidra

Chcete na chvíli zapomenout na starosti běžného dne? Příjďte zažít „jógový spánek“ JÓGA NIDRA. Nečekejte, že lekci prospíte, jóga nidra je vědomý stav mezi spánkem a bděním. 

Hluboká relaxace, která dopřeje tělu hlubší odpočinek než spánek. 

Na co se můžete těšit?

Lehce a s hravostí protáhneme celé tělo a v druhé polovině obnovíme síly díky „jógovému spánku“ JÓGA NIDRA, který přináší hlubokou relaxaci a uvolnění těla a mysli.

Jak bude naše setkání probíhat

Začneme krátkým úvodem, následovat bude jemná jóga, lehké protažení, abychom společně naladili tělo i mysl na hlubokou relaxaci. Zaměříme se na uvolnění v oblasti krku a ramen a praxi zakončíme sladkou savasanou a „jógovým spánkem“. Budete odcházet odpočatí a zrelaxovaní, připravení na přícházející svátky i zimní období.

Součástí workshopu je i posezení u čaje a společné sdílení. 

Kapacita je omezena, aby byl zachován komfort a individuální péče pro každého z vás. 

S kým: Irena Zemanová

O lektorce

Mám ráda jógu, lidi, přírodu a jsem vděčná za spoustu věcí i nejmenších drobností. Jógu vnímám jako cestu dovnitř, k sobě, což také ovlivňuje naši cestu k dalším lidem. Kolem nás je někdy až přespříliš ukazování síly a „dokonalosti“, ale my na lekcích posilujeme vnitřní sílu a uvědomění si sami sebe díky jemnosti a laskavosti. Lekce nestavím na opakujících se pozdravech slunci a silových ásanách, ale spíše se zaměřujeme na vědomý pohyb, všímavost, objevování, radost a lehkost bytí. Ráda do lekcí také zapojuji prvky vývojové kineziologie, ladnosti a práce s chodidly.

JÓGA NIDRA

Jóga nidra znamená spánek s vědomou pozorností. Je to stav mysli mezi bděním a sněním. Když praktikujte jóga nidru otevíráte hloubku vaší mysli. V tuto chvíli vaše myslící mysl pracuje, ale když jste schopni relaxovat, podvědomí a nevědomí mysli se otevírá. Jóga nidrou dokážete změnit přirozenou mysl, ovlivníte nemoce a otevřete hloubku své tvořivosti. Podvědomá a nevědomá oblast mysli je velice silnou složkou bytí každého člověka. Mnohým lidem je celý jejich život schována, ale začnete-li praktikovat jógu a jóga nidru, dostáváte se do hloubky sebe sama a otevíráte zákoutí, které je třeba otevřít, aby napětí zmizelo a umožnili jste si tak procitnout ke své hloubce. Trénujete svou podvědomou mysl a vaše vědomá mysl a intelekt ji následují.

Kdy: Pátek 17.12.2021 ( 18:30 – 20:00)

Cena: 290 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody

Přihlaš se s námi na workshop

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top