Jóga & Ajurvédské lázně

Když se řekne lázně.

Všechny si určitě přejeme ticho, klid sama pro sebe, odpočinek těla i mysli. Masáž a tolik zasloužená sebepéče. A přesně to Vás čeká na tomto mini retreatu. To vše obohacené o jógu a chutné, výživné jídlo podle principů ajurvédy. Vy z retreatu odcházíte odpočatá a zrelaxovaná obohacená o spoustu poznatků nejen o ajurvédě, ale také typů pro sebepéči v přicházejícím období.

Na co se můžete těšit?

9:00-9:45

Naše ráno zahájíme Pozdravy Slunci pro harmonizaci podzimní dóši Váty. Ukážeme si jemnou variantu ve stylu hatha jógy se zaměřením na dech. Probudíme a naladíme naše těla i mysl dechovým cvičením.

9:45 -10:30

Necháme doznít účinky praxe, povíme si o podzimní stravě dle ajurvédy, občerstvíme a dosytíme své tělo „Ájurvédskou pánvičkou“ a naučíme se její přípravu, jako základ snídaně pro přicházející podzimní dny. Ochutnáme sušené ovoce amalaki.
Ajurvédský čaj a čerstvě pražená káva obohacená o koření pro lepší trávení.

10:30 – 11:15

Seznámíme se s denním režimem dle ajurvédy, dopřejeme si masáž chodidel s vonným olejem (prosíme přinést si starší ručník, starší teplé ponožky) a ukážeme si jak masáží podpořit oblast beder.

11:15 – 12:00

Náš retreat zakončíme jemnou ájurvédskou jógou s prvky JIN jógy. Ukážeme si jak s pár pozicemi zakomponovat sebepéči do svých dnů. Těšit se můžete na závěrečnou masáž obličeje, kterou dopřejete sama sobě a kterou si můžete dopřávat jednoduše doma.

O jin józe

JIN jóga jako užitečný pomocník pro současný hektický životní styl, kdy většina našich denních aktivit je jangové, tedy aktivní povahy. Čekají Vás déle držené jinové pozice, které jsou často výzvou pro naše tělo i mysl, a tak se učíme,  jak ve stresových situacích a nepříjemných podmínkách zklidnit dech a uvolnit napětí v našem těle i mysli.

Kdy: Neděle 26.11.  

9:00 – 12:30

Cena: 1 100 kč / 1000 Kč Early Bird do 15.11.23

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky nebo zálohy 50% na č.ú. : 6196716349/0800.

Storno podmínky: Při stornu více než 7 dní před začátkem se vrací 100 % částky do Kreditu. Při stornu 3–7 dní před začátkem se vrací 50 % částky do Kreditu. Při stornu méně než 3 dny (72 hodin) před začátkem zaniká nárok na jakékoliv vrácení částky. Rezervaci je možné převést na jinou osobu.

 

 
 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top