Jóga a KIRTAN

Pro všechny, kteří milují mantry stejně jako my nebo chtějí objevit jejich kouzlo. 

Síla zvuku, hlasu, která je léčivá a která Vás přiblíží zase o kousek blíž do svého středu – srdce. 

A jestli máte obavy, žádné mantry neznáte, nemějte a přijďte. Užijeme si společný čas, který je spojený s radostí a přirozeností. Nikdo nás za zpěv nebude hodnotit🧡

Na co se můžete těšit?

Rády bychom Vás všechny pozvali na společný nedělní večer, během kterého se můžete těšit na společnou praxi jógy, meditaci a mantrování. Budeme se opírat o základy hatha, tantra a kundalini jógy. A všeho co si bude volat o pozornost💫

Dopřejeme si prostor pro navnímání našeho těla, všeho uvnitř i kolem nás a pokusíme se přiblížit zase o něco blíže našemu středu – srdci. Necháme v sobě rozeznít sílu manter a možná vznikne prostor i pro medicínské písně z Amazonie.

Kdy: Neděle 19.3. 18:00 – 20:00

Cena: 390 Kč / doprovod zdarma na Kirtan od 19:00 

S kým: Josefína Merhoutová

O Josefíně

Jóga pro mě znamená něco, jako celostní přístup provázející mé dny. Dává mi pevnost, stabilitu a schopnost ukotvovat vše během dne prožité, vypozorované a na mnoha úrovních zavnímané, do svého středu. Učí mě prožívat přítomnost v neustálé pulzaci života a průběžně ji na mnoha patrech aktualizovat. Provádí mě životem plným sítí vztahů a neustále se proplétajícími souvislostí. Učí mě nadhledu, odstupu a dodává mi klid a sílu ve všedních dnech. Dokáže ve složitém najít jednoduchost a tento princim využít i opačným směrem. Nastoluje balanc mezi prožitky z osobního života a nehmotným světem vyššího vědomí.

Ze srdce se na Vás těším,
Josefína.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky nebo zálohy 200 Kč na č.ú. : 6196716349/0800.

Akce se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top