Jarní JIN jóga
Uvolnění KYČLÍ a dráhy ŽLUČNÍKU

Dlouhé spočinutí v pozicích a postupné uvolnění svalů, napětí v těle i mysli. 

Přidejte se k nám na jarní zastavení s JIN jógou pro podporu uvolnění kyčlí a dráhy žlučníku.

Na co se můžete těšit?

JIN jóga jako užitečný pomocník pro současný hektický životní styl, kdy většina našich denních aktivit je jangové, tedy aktivní povahy. Čekají Vás déle držené jinové pozice, které jsou často výzvou pro naše tělo i mysl, a tak se učíme,  jak ve stresových situacích a nepříjemných podmínkách zklidnit dech a uvolnit napětí v našem těle i mysli.

Sekvencí déle držených pozic podpoříme činnost jedné z nejdelších energetických drah v našem těle – meridiánu žlučníku, který tvoří jangový doplněk jinovému meridiánu jater. Žlučníku prospívá klid a uvolnění, ke kterému nás praxe déle držených pozic v jin józe skvěle vede. Fyzicky se zaměříme na uvolnění napětí kyčlí a pánve, oblasti, která spojuje horní a dolní část těla.  Žlučníkový meridián je mimo jiné také spojený s naší schopností znovu najít rovnováhu, pokud narážíme na jakékoliv překážky. Čchi žlučníku nám dle TČM pomáhá vyrovnat se lépe s okolnostmi, které nám „hýbou žlučí“:)

O jin józe

Delší výdrž v pozicích, ticho, klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid. 

Kdy: Středa 18:30 – 19:30

Cena: 240 kč /220 kč pro členy (možné hradit ze vstupové karty)

Výhodnější cena pro členy a páry. Pozvi kamarádku, maminku, manžela a využij vyýhodnější cenu. 220 Kč/ osoba.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky na č.ú. : 6196716349/0800.

 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.