JIN jóga proti podzimnímu splínu

a dechovým obtížím

Dlouhé spočinutí v pozicích a postupné uvolnění svalů a napětí v těle.

Přidej se k nám na podzimní zastavení s JIN jógou proti podzimnímu splínu a dechovým obtížím. Tentokrát obohacené o relaxační techniku JÓGA NIDRA.

Na co se můžete těšit?

Jak si můžeme jógou pomoci proti podzimnímu splínu a zároveň podpořit náš dýchací  systém? Déle drženými pozicemi, dechovými cvičeními, jemnou akupresurou i aromaterapií. Budeme harmonizovat naši energetickou dráhu plic, zodpovědnou jak za stav naší dýchací soustavy, tak za případné smutky, které nás na podzim mohou přepadnout. V podzimním období je tato dráha citlivější a je potřeba ji stimulovat. Stejně jako dráhu tlustého střeva, při jejím oslabení je pak naše trávení velmi nepravidelné, naše nervová soustava křehká a všechny změny ji lehce vykolejí. Psychickou i fyzickou stabilitu podpoříme závěrečnou jóga nidrou.

Relaxační technika Jóga nidra skvěle doplňuje sekvence jin jógy zaměřené na naše celkové zklidnění, regeneraci i zbavení se následků stresu.  Během jóga nidry ležíme pohodlně na zádech a jen následujeme instrukce. Postupně si v přesně daném pořadí jednotlivé části těla uvědomujeme a tak je i uvolňujeme. Naše tělo se bez úsilí dostane do hlubokého odpočinku, díky němuž během chvíle (my vyzkoušíme cca 10 minut) načerpá mnoho energie. Pravidelným prováděním se zlepšuje imunitní systém, zlepšuje se spánek, paměť a schopnost koncentrace.

O jin józe

JIN jóga jako užitečný pomocník pro současný hektický životní styl, kdy většina našich denních aktivit je jangové, tedy aktivní povahy. Čekají Vás déle držené jinové pozice, které jsou často výzvou pro naše tělo i mysl, a tak se učíme,  jak ve stresových situacích a nepříjemných podmínkách zklidnit dech a uvolnit napětí v našem těle i mysli.

Delší výdrž v pozicích, ticho, klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid. 

Kdy: Středa 8.11.  (17:45 – 18:55)

Cena: 270 kč /240 kč pro členy (možné hradit ze vstupové karty)

Výhodnější cena pro členy a páry. Pozvi kamarádku, maminku, manžela a využij vyýhodnější cenu. 240 Kč/ osoba.

Další JIN jóga 6.12./20.12. Více info brzy.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky na č.ú. : 6196716349/0800

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top