JIN & JANG
Ze zimy do jara

Rovnováha těla, mysli i ducha. 

JIN & JANG. Dva odlišné styly, které se vzájemně přitahují a skvěle se doplňují. K dosažení rovnováhy si v životě potřebujeme najít čas na oboje. 

Pojďte s námi vyživit JIN & JANG ve svém těle na speciální prodloužené lekci.

Na co se můžete těšit?

Svou praxi zahájíme jednoduchým flow na vlně dechu. Začátek lekce věnujeme pranayámě (dechovému cvičení) a jemnému rozhýbání. Přes pozdravy slunce proplujeme k jednotlivým pozicím. Vytvoříme v těle teplo (oheň) potřebný pro transformaci. Každý pohyb naší sekvence spojíme s dechem a v rytmu hudby proplujeme až k závěrečné, zasloužené relaxaci. Poté plynule navážeme na druhou část v podobě JIN jógy. Těšit se můžete na sekvence déle držených jógových pozic s vydatnou podporou jógových pomůcek, vhodných éterických olejů i jemné akupresury. Zklidníme rozvibrované tělo, zpomalíme zrychlené tempo dechu a ztišíme mysl přelétající z jednoho úkolu na druhý. 

Vede: Daniela Pařízková & Míša Jankovský

Kdy: Středa 15.3.2023  18:00 – 20:00

Cena: 450 kč / 390kč pro členy a pro páry. Vem kamarádku a využijte výhodnější cenu.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky na č.ú. : 6196716349/0800.

Akce se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top