JAK NA INVERZE 

krok za krokem 

Inverzní pozice testují naše tělo i mysl, vyžadují soustředění, sílu a balanc. A tak tady více než jinde platí, že cesta je cíl a na to se v našem workshopu zaměříme.

Pokud tě lákají stoje na hlavě nebo na předloktí, chceš na ně připravit svoje tělo a vyzkoušet přípravné pozice, pak je workshop pro tebe to pravé. 

Na co se můžete těšit?

Často trvá delší dobu než obrátíme svojí jógovou praxi vzhůru nohama. Jako vždy, i tady je důležitá cesta. Proto se na workshopu naučíme jak efektivně posílit střed těla, zaměříme se na otevření ramen a budeme hledat sílu v přípravných asánach.

Workshop je určen pro každého, kdo chce pracovat na své stabilitě a síle. Pokročilí praktikující budou mít možnost vyzkoušet finální ásany jako je širšásana nebo pincha mayurásana s asistencí. 

Kontraindikace: Pokud máte problémy s vysokým tlakem nebo jste těhotná, naše studio má i jemnější lekce

Vede: Eva Werner

O Evě:

Než jsem se začala věnovat józe, běhala jsem maratony a v předklonu mi chyběl pěkný kousek k tomu, aby se moje prsty dotkly palců u nohou. Jóga je pro mě skvělý druh pohybu, který mi umožnil nejen se předklonit až k palcům na nohách, ale také se postavit na hlavu nebo předloktí.

Ráda se zaměřuji na posílení středu těla a hlubokých břišních svalů, které považuji za základ zdravého těla i inverzní praxe, která je pro mě v józe velkým hnacím motorem. Snažím se o jednoduché, srozumitelné, ale intenzivní lekce.

Kdy: Neděle ( 10:00 – 12:00)

Cena: 390 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top