Hluboko do sebe

Pojďte se s námi rozplynout v józe, v pohybu se svým dechem a najít klid a světlo uvnitř sebe za doprovdou esenciálních vůňí, které pro Vás odhalí Janča z krásného projektu rosa_aromatherapy

Voňavý dýchánek věnovaný rostlinným možnostem pro podporu zdraví i krásy ženy.

 

Na co se můžete těšit?

Nejprve se společně naladíme flow na vlně dechu pro dokonalou harmonizaci. Vyživíme jin&jang v našem tělem nejen pranayámou (dechovým cvičením), ale také pohybem. Budeme balancovat a hledat dokonalou rovnováhu v těle i mysli a na závěr spočineme v ásanách s delší výdrží a splynutím se vším co přichází. Poté budete mít možnost odhalit vůně esenicálních olejů a získáte spoustu tipů a poznatků o rostlinných možnostech pro podporu zdraví i krásy ženy. Popovídáme si o ayurvédě, péči o ženské tělo za pomocí aromaterapie a bylin.

Jako dárek si odnesete terapeutický olej v bio kvalitě a skripta s rozličnými praktickými tipy a informacemi o právě probíhajícím období podzimu a zimy.
 
S kým: Jóga s Míšou Jankovský / Aromaterapie s Janou Hanulíkovou Lošťákovou
 
Kdy: Středa 30.11. 
2022 18:00 – 20:30

Cena: 750 kč (v ceně je zahrnutý terapeutický olej v bio kvalitě jako dárek.) Vem kamarádku, sestru nebo maminku a daruje si společný čas za výhodnější cenu 650 kč/os.

O Rosa Aromatherapy 
projekt, který se zrodil z vášně pro rostliny, vůně a design.

Jana je intuitivní, vnímavá a zbožňuje svou práci. Především je to matka tří úžasných dcer, které jsou její bezbřehou inspirací. Aromaterapii vystudovala před deseti lety a od té doby se jí věnuje a stále se v tomto oboru vzdělává.

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky nebo zálohy 350 kč na č.ú. : 6196716349/0800.

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top