hluboko Do sebe s aromaterapií

Jóga, meditace, mudry, aromaterapie.

7 ucelených lekcí pro HLOUBKU tvé praxe.

7 témat pro tvou CELISTVOST.

Budeme proplouvat pečlivě vybranými asanami vztahujícími se ke konkrétním tématům a pečovat o naši mysl meditací, mudrami i aromaterapií.

Na co se můžete těšit?

S velkou radostí přinášíme 7 po sobě jdoucích lekcí jógy, kde budeme proplouvat pečlivě vybranými asanami vztahujícími se ke konkrétním tématům a pečovat o naši mysl meditací, mudrami i aromaterapií.

Každý týden bude mít své nosné téma.

DECH
MYSL
HRANICE
MOBILITA a STABILITA
KŘÍŹ a BEDRA
HLUBOKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM
PROPOJENÍ
 
Budeme pracovat pečlivou praxí s tělem celistvě tak, abychom dosáhly POSÍLENÍ A UVOLNĚNÍ, propojily SÍLU a JEMNOST, MOBILITU a STABILITU, abychom se cítily ve svém těle ROVNOVÁŽNĚ a SPOKOJENĚ. 
Vnímat budeme i jemnější energie v našem těle, otevřeme téma čaker a propojíme bezpečně s aromaterapií a to vše k harmonizaci našeho těla.
 
Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí jít do praxe jógy nejen fyzicky, ale také nahlédnout do své hloubky. Procházet budeme asanami v pomalém tempu, je tedy vhodný jak pro pokročilé, tak začátečníky. 
 
Vede: Jana Hanulíková Lošťáková
 
Kdy: Středa 17:50 – 18:50 
 

Cena: 1590 kč/ 7 lekcí

250 kč jednorázově

O lektorce

Jóga je pro mne radost plynutí, učí mě naslouchat vlastnímu tělu a nahlížet na okolnosti našeho bytí komplexněji. Meditace či práce s dechem jsou mé oblíbené metody, které přinášejí pocit cítit se ve svém těle doma. Zbožňuji propojení jógy a aromaterapie, dvou spřízněných nauk, které přistupují k člověku celistvě. 

  • 2004 –  Natural Therapies Sydney, Austrálie
  • 2007-2008 – Asociace českých aromaterapeutů, vzdělání  International Federation of Professional Aromatherapists
  • 2008 – Masáže dětí a kojenců – Jana Hašplová
  • 2009 – Celostní péče o ženu v těhotenství a při porodu – Broňa Hradecká
  • 2009-2010 – Ayurvéda – Govind Rajpoot
  • 2016 – Kraniosakrální terapie – Markéta Bezoušková
  • 2019 – současnost zakladatelka Rosa Aromatherapy
  • 2020 – 2021 Vědomá škola jógy

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky nebo zálohy 50% na č.ú. : 6196716349/0800.

KURZ se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top