Gongová lázeň a soundhealing

Pro všechny, kteří se chtějí zrelaxovat,

odpočinout si, uvolnit tělo i mysl.

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat. 

 

Na co se můžete těšit?

Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém. 

Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohmotné tělo. Během soundhealingu budete mít prostor ponořit se sami do sebe.

Účinky vibrací gongu a frekvencí zvuku křišťálových mís

  • Stimulují imunitní systém (buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení)
  • Na fyzické úrovni upravují tlak, srdeční tep, uvolňují svalové napětí a regulují hormonální a nervový systém
  • Uvolňují neutichající mysl
  • Snižují stres a úzkost
  • Pomáhají zlepšovat spánek (již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus)
  • Nabijí vás energií
  • Zlepšují duševní a emoční čistotu
  • Čistí a harmonizují čakry
  • Zmírňují fyzickou bolest

Vede: Lucie Přibylová

Kdy: Středa 26.4. 19:00 – 20:00

Cena: 390 Kč samostatně /350 Kč v návaznosti na předcházející lekci. 17:50 – 18:50 hluboko Do Sebe s aromaterapií. 

Doporučujeme spojit s lekcí jógy, která předchází gongové lázni. Fyzická praxe Vás dostane více k sobě, ke svému tělu i dechu a následná meditace a soundhealing bude intenzivější. 

O Lucii:

Když ke mně přišly vibrace gongu, věděla jsem, že to je moje další cesta. Některé věci prostě jednoduše víte. Poprvé v životě jsem se setkala s technikou, při které jsem nemusela vůbec nic dělat a cítila jsem, že se to děje za mě. Jen jsem ležela a nechala se unášet vibracemi, které procházely každou buňkou mého těla a uprostřed toho všeho jsem cítila neuvěřitelnou blaženost a nekonečnost.

Mé zkušenosti:

Gong Academy, Rozšířený kurz hraní na gong, Kurz hraní na gong podle posvátné geometrie, Kurz pránického léčení aj. 

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky na č.ú. : 6196716349/0800.

Akce se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top