Ashtangou k pravidelné praxi

Chcete konečně začít s pravidelnou praxí jógy? Preferujete dynamičtější styl a láká vás práce s dechem či se chcete dozvědět více o meditaci v pohybu? 

Připravili jsme pro Vás speciální balíček 2 workshopů a 3 vedených lekcí, který poslouží jako skvělý start či dokonale prohloubí Vaši praxi. 

Pojďte s námi objevit ashtangu, klasický styl jógy, který Vás povede k samostatné praxi.

Jak bude naše setkání probíhat

Workshop 1:

Zacvičíme si zkrácenou první sérii až po loďku, která bude vedena tak, aby ji zvládl začátečník a své si našel i středně pokročilý praktikující. Zaměříme se na správné provedení pozdravů slunci (Surja Namaskar) a udždžají dech. Ukážeme si jak správně a bezpečně na chaturangu. Naučíme se jak praktikovat jógu každý den doma. Těšit se můžete také na mantru, kterou budeme zpívat. A jistě nás čeká zasloužená relaxace po praxi. 

Workshop 2:

Vedená zkrácení první série až po loďku se vším co k ashtanga vinyáse patří. Mantra, udždžají dech, dršti (směry pohledu). Navážeme na získané zkušenosti, tak abychom si sérii zopakovali a zažili. Ukážeme si modifikace (varianty) a upravíme správé nastavení pozic, kde bude potřeba. 

V průběhu workshopu bude prostor na vyvstané otázky a posezení u kávy či čaje. 

Vede: Věrka Záhořová

Ashtanga vinyása:

Dynamický styl jógy, pro který jsou typické tři hlavní aspekty. Dech ujjají neboli vítězný dech, bandhy (zámky) a dršti (směry pohledu).  Tyto tři aspekty udrží naši pozornost uvnitř našeho těla a dochází tak k dokonalé meditaci v pohybu. Při vedené lekci se zpravidla praktikuje zkrácená verze první série až do pozice navásana – loďka. Ásany mají blahodárný vliv na náš fyzický i psychický stav a tím, že se praktikuje stále stejná sestava, nás může ashtanga vést k samostatné praxi. 

Kdy: Sobota 4.2. & 25.2.  10:15 – 12:15

Cena: 1340 Kč /Ucelený balíček 2 workshopy + 3 vedené lekce ashtangy ve Čtvrtek 18:00 – 19:00 ( 9.2./23.2./2.3.)

450 Kč/ 1 workshop samostatně 

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top