ASHTANGA S LEHKOSTÍ

Umění dotyku

UVOLNĚNÍ V ÁSANĚ, SPRÁVNÝ DECH a HLUBŠÍ PROŽITEK Z PRAXE

Znáte ten pocit, když se s veškerým úsilím snažíte dotknout čelem kolena, vaše tělo je ztažené a místo uvolnění cítíte více napětí? Jemný a správný dotyk lektora vám dopomůže do pozice a vy se tak můžete dokonale uvolnit

Přijďte zažít UMĚNÍ DOTYKU se skvělou učitelkou ashtangy s námi 

Jak bude naše setkání probíhat

Zacvičíme si zkrácenou první sérii, která bude vedena tak, aby ji zvládl začátečník a své si našel i zkušený praktikující. . Budeme pracovat ve dvojcích, abychom si asistence i sami vyzkoušeli.  Zkušeným jogínům ráda pomůžu do pokročilých pozic jako je sirsasana (stoj na hlavě) nebo urdhva dhanurasana (most). 

Adjustment neboli asistence nám dokáží dopřát hlubší prožitek z naší praxe. Je to velmi efektivní způsob, jak pomoci praktikujícím pochopit principy pozic. Záčátečníkovi jemný dotyk lektora pomůže se správnou technikou a pokročilé praktikující dostat tam, kam se člověk sám nedostane. Vždy v souladu s ahimsou, bez násilí.

Nebudeme po celou dobu cvičit, povíme si o 8 stupních jógy, které jsou jógovým základem, pobavíme se jak nejlépe propojit praxi na podložce i mimo ni. Naučíme se jak praktikovat jógu každý den doma. Těšit se můžete také na mantru, kterou budeme zpívat. A jistě nás čeká zasloužená relaxace po praxi. 

V průběhu workshopu bude prostor na vyvstané otázky a posezení u kávy či čaje. 

Vede: Míša Brožová

O Míše:

Míša Brožová je dlouholetou zkušenou učitelkou ashtanga jógy. Pravidelně navštěvuje Indii, kde prohlubuje svou praxi a zkušenosti. V jejich lekcích se můžete těšit na adjustment neboli dopomoc do jednotlivých pozic. Pomocí jednoduchého dotyku vás navede do ásany a jejího správného provedení. 

Míši úžasný hlas a zpěv posouvá její lekce přesně tam, kde vaše duše a nitro může objevovat svůj vnitřní potenciál. Lekce s Míšou nejsou jen fyzické cvičení, ale mají velký přesah a my jsme velmi potěšeni, že ji můžeme přivítat u nás ve studiu. 

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a posuňte vaši praxi na další úroveň. 

Kdy: Sobota  ( 9:30 – 13:00)

Cena: 750 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6196716349/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top