Aroma workshop – vůně jara

Určitě jste u nás ve studiu měly možnost přičichnout k přírodním vůňím Kantu, které u nás nabízíme nebo dokonce si zpříjemnit zážítek z praxe použitím sprejů na svou jógamatku a možná vlastníte meditační sprej, kterým si zpříjemňujete své chvíle doma nebo na dovolené. 

Za značkou Kantu stojí úžasná a inspirativní žena a my jsme potěšeni, že se s ní můžete u nás potkat a spolu nechat promluvit vaši kreativní duši.

Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a přijďte poznat kouzlo přírodních esencí.

Na co se můžete těšit?

Vytvoříte si osobní vůni podle vlastní intuice pod vedením zkušené lektorky – Jany Štumpové Konicarové, autorky přírodních vůní a majitelky značky Kantu. Prozkoumáme společně vůně z kategorie Citrusových vůní, které vám pomůžou překonat jarní únavu a dát čerstvou energii do období, kdy se příroda kolem nás probouzí do plné síly.
 
Přijd’te poznat kouzlo čistých přírodních esencí. Společně si vytvoříme roll – on parfém nebo tělový olej ušitý na míru přímo vám, který si také odnesete. Poznáme přírodní esence z této kategorie. Naučíme se základní principy a postup tvorby vůně.
 
Samotnému tvoření bude předcházet lekce jemné jógy s Míšou. 
 
Vede: Jana a Míša
 
Kdy: Sobota 14.5. 2022 ( 10:30 – 13:30)
 
10:30 – 11:30 jóga
11:30 – 12:00 malé občerstvení (káva, čaj, oříšky, ovoce, čokoláda)
12:00 – 13:30 aroma workshop
 

Cena: 1190 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top