Adventní zastavení a zklidnění mysli

Hledáte způsob, jak podpořit svou fyzickou i duševní pohodu v náročném předvánočním období a v zimních měsících? Chcete si vyzkoušet i restorativní jógu? Tento workshop je vhodný pro všechny, i ty, kteří nemají žádnou zkušenost s jógou. 

Dělat méně, někdy znamená více a tak neváhejte a objevte kouzlo restorativní jógy!

Na co se můžete těšit?

Budeme používat pomůcky pro správné provedení jógových pozic, ale i pro vědomé uvolnění svalových skupin za pomoci relaxačního dechu. Nejen vaše páteř se bude radovat! Pozic vystřídáme málo, ale zato si je pořádně užijeme!

Aby tělo mohlo správně pracovat, je třeba mu dopřát řádnou relaxaci a tak hlavním cílem našeho workshopu bude terapie těla a mysli.

Jak bude naše setkání probíhat

Začneme krátkým úvodem, následovat budou jógové pozice, praxi zakončíme sladkou savasanou. Dostanete rady a tipy, které vám pomohou zlepšit péči o sebe a začlenit některé pozice do vašeho každodenního života. Budete odcházet odpočatí, svěží a inspirovaní novými nápady a postupy, které podpoří vaše zdraví nejen během náročného adventního času, ale i po zbytek zimmího období.

Budeme se snažit ulevit nejen bolestem zad, ale i důsledkům chronického stresu, podpořit fyzickou a duševní pohodu a zklidnit mysl. Vědomě uvolníte svaly, zmapujete si vlastní dech, zažijete změnu v kvalitě nádechu/výdechu, uvědomíte si pocity na fyzické, mentální, emocionální i spirituální rovině.

Pojďme spolu najít rovnováhu!

Nezapomeňte si vzít i teplé ponožky a mikiny, pro váš dokonalý komfort. 

Součástí workshopu je i posezení u čaje a prostor na vaše otázky.

Kapacita je omezená na pouhých 6 osob, aby se vám lektorka Johana Turner mohla naplno věnovat.

O lektorce

K józe mne přivedly zdravotní problémy a vyhřezlé ploténky. Vyzkoušela jsem rozdílné školy jógy i různé lektory, abych se nakonec vybrala cestou terapeutické, jemné jógy s prvky hatha jógy. Vloni jsem objevila (a hned se zamilovala) se do jógy restorativní, kterou jsem studovala u Anny Ashby v londýnském studiu Triyoga. Jak už název napovídá, jde o odpočinek – těla i mysli. Praktikovat ji může úplně každý. Jde o celkové zklidnění, umožnění tělu pasivně se protáhnout za podpory pomůcek a dechu. V pozicích se zůstává delší dobu, svaly tak lépe relaxují. Lekce jsou velmi jemné, jsou vhodným doplňkem pro silovější typy cvičení a výborně eliminují stres. Většina z nich se praktikuje vleže. 

O restorativní józe

Restorativní jóga je úplně jiný zážitek než většina současně praktikovaných jóg. Připravte se na hlubokou relaxaci. Hojně používané pomůcky sloužící k podpoře vašeho těla vám umožní držet pozice po delší dobu. Známé jógové asány se přizpůsobují poloze vleže nebo v sedě a přidávají se bolstery, bloky, deky, položky, pásky… Je také dobré se obléknout a vzít si ponožky. Tělo totiž bude odpočívat a případný chlad by mohl narušit řízenou regeneraci a relaxaci. 

Kdy: Sobota 27.11.2021 ( 9:30- 12:00)

Cena: 550 kč

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz ( do předmětu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Workshop se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit je možné převést na jinou osobu či využít náhradu v rámci otevřených lekcí dle individální dohody

Přihlaš se s námi na workshop

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top