Vinyása pro všechny

Láká tě poodhalit co je to ta vinyása? Pokud máš rád/a plynutí na vlně dechu a chceš se s vinyásou seznámit trochu blíž, pak je tento kurz pro tebe to pravé.

Tvé tělo bude pevnější, pružnější a ty se budeš cítit spokojeně nejen ve svém těle, ale také ve své mysli.

Na co se můžeš těšit:

Vinyása. Pojem, který slýcháme ve spojitosti s jógou velmi často. Lekce vinyásy jsou zaměřené na plynulé propojení dechu a pohybu. Plynulost se ale někdy může vytrácet pokud nemáme jednotlivé ásany (pozice) ještě zažité. V tomto kurzu  se budeme učit pracovat s dechem, s naší pozorností a postupně si zažijeme jednotlivé ásany, ukážeme si jejich možné varianty (modifikace), osvojíme si správné provedení a možná se postupně přiblížíme k jejich finálním variantám.

Co se naučíš?

Každou lekci vždy zahájíme krátkým rozhýbáním a navnímáním na své tělo. Poté budou následovat pozdravy slunci a postupně, společně projdeme pozicemi na všechny partie těla.  Zaměříme se už od počátku na správné provedení pozic a na propojení dechu s pohybem. Jedná se o jemně dynamické lekce, které budou uzpůsobeny, jak úplným začátečníkům, tak i ,,stálým“ začátečníkům, ale zacvičí si i ten, který jógu už praktikuje. 

V případě, že máte nějaké zdravotní omezení, prosíme o informaci. 

Pozdravy slunci

Pozdravy slunci jako základ jógové praxe. Rozebereme pozdrav slunci krok po kroku, zaměříme se na dech, varianty a budeme tvořit krátké flow.

O lektorce:

Jóga mě potkala v roce 2014 úplně náhodou, kdy jsem se o ní dočetla v časopise. Protože jsem byla v té době ve velké životní nepohodě, rozhodla jsem se jí vyzkoušet. Jejímu kouzlu jsem propadla ihned po první lekci. Zprvu mě fascinoval krásný a neznámý pocit po lekci a již velmi brzy jsem pocítila zlepšení dechu a postupně i zpevňování a pružnost těla. Čím je má praxe delší, tím více jsem fascinovaná, jak dokáže jóga pracovat na všech úrovních těla, tj. nejen a úrovni fyzické, ale i psychické. Jóga není jen o fyzickém cvičení, ale o přístupu k životu, k sobě samému, k ostatním lidem a k okolnímu světu. Zcela ovlivnila můj život a to ve všech směrech – ve způsobu myšlení, chování, náhledu na životní situace, ve stravě. Těším se na společné objevování i s vámi.

Kdy: Úterý 12.9. – 14.11.2023 

Čas: 19:45 – 20:45

Vede: Jana Pešáková

Cena: 2200 kč/ 10 lekcí

Jednorázově 250kč / lekce

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí, dle rozvrhu. Platnost 2 týdny po ukončení kurzu nebo dle dohody. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top