Ve znamení rovnodennosti

Jemná, výživná hatha jógová praxe, kde se v klidu a tichu podíváme do hloubky sebe, abychom zjistily co nás vyživuje a co už nám neslouží. To společným rituálem necháme odejít a připravíme se na přicházející podzim.

Podzimní  rovnodennost

Podzimní rovnodennost, čas kdy Slunce vstupuje do znamení Vah a my zvažujeme co o(d)pustit a naopak co nechat a do života přizvat. Rovnodennost je energeticky 1 ze 4 nejsilnějších dnů v roce a my tuto energii můžeme transformovat v náš užitek. Nechat odejít limitující představy, zkušenosti i vzorce a manifestovat hodnoty, které chceme přizvat od našeho života. 

Na co se můžeš těšit?

Jemná hatha jógová praxe, kdy v pozicích budeme setrvávat. Budeme hýčkat své tělo i energii. Přizveme deky, bolstery a svíčky. Za pomocí dechových cvičení budeme hledat rovnováhu, naladíme se na cyklus života i nás samých. Budeme poslouchat své tělo, abychom slyšely vnitřní moudrost, která k nám promlouvá skrze náš vnitřní hlas i matku přírodu.

Zazpíváme si společně mantru, abychom ucítily sílu hlasu jako léčivého nástroje, který máme každá v sobě.

Společný rituálek (diářek, postačí papír a tužku s sebou )

Kdy: Neděle 25.9. 18:00 – 20:00 

S kým: Michaela Jankovský

Cena: 350 kč ( Vezmi kamarádku a cena je 290kč pro každou)

Rezervace: Příhlásit se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název akce) a zasláním celé částky na č.ú. : 6196716349/0800.

Lekce se hradí předem. V případě nemožnosti se účastnit, je možné převést na jinou osobu nebo nahradit v rámci otevřených lekcí, dle rozvrhu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top