Tvůj střed a pánevní dno

Jsi čerstvě nebo i déle po porodu a cítíš, že je čas začít se věnovat opět i sobě?

Pokud řešíš vystouplé bříško, povolené bříško po porodu nebo tvé pánevní dno není zcela funkční a střed těla je odpojen, pak jsou tyto lekce vhodné pro tebe.

Na co se můžeš těšit:

Začneme pomalu a jemně. Zaměříme se na správné postavení těla, srovnáme postoj, aktivujeme chodidla. Budeme se věnovat dechu, zaměříme se na jeho plynulost. Vysvětlíme si, jaký pohyb je vhodný pro bříško s diastázou. Jak pracovat s jizvou po císařském řezu. S každou lekcí se posuneme o kousek dál. 

S cvičením nám pomůže overball, popruhy i bolstery.

Těšit se můžeš na laskavý přístup lektorky, která je sama maminkou roční dcerky. Na podporující prostředí žen, kde bude prostor i na sdílení. Cvičení bude vedené tak, aby se tělo zpevnilo a protáhlo zároveň, zaměříme se na uvolnění mysli a starosti necháme za dveřmi. Plynule proplujeme k závěrečné relaxaci a naladíme tělo i mysl na spánek.

Kurz obsahuje 4 lekce.

 O lektorce: 

Jmenuji se Veronika a provedu vás minikurzem večerních lekcí zaměřených na správnou funkci středu těla a pánevního dna.

Po porodu mé dcery jsem se začala zabývat zcela jiným pohybem než jsem byla zvyklá. Rychlost a výbušnost vystřídala jemnost, klid a síla. Cítila jsem, že nově nabité vědomosti se mnou natolik rezonují, že je důležité je šířit mezi ostatní ženy. 

Ráda se při svém učení kombinuji prvky pilates a zdravotního cvičení. 

Kdy: Středa 19:45 – 20:45 (8.6. – 29.6.2022) 

Vede: Veronika Žantová

Cena kurzu: 800 kč / 4 lekce

220kč / Jednorázově

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz(do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Verčou nebo Míšou, dle rozvrhu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top