Pánev jako odraz ženské duše

Vnímáš jógu jako něco víc než jen fyzické cvičení? V tomto kurzu se dozvíš jak souvisí oblast pánve s naší ženkostí a co všechno skrývá první a druhá čakra. 

Na co se můžeš těšit:

Pánev, kyčle, močový měchýř. Pánev je odraz duše ženy, pojďme jí věnovat speciální pozornost. V rámci čtyř lekcí budeme stimulovat meridiány ledvin a močového měchýře, protáhneme kyčle i bedra a pozornost zaměříme na první dvě čakry s oblastí pánve spojené. 

První, kořenová čakra nás spojuje s fyzickým světem. Je úzce spojena s právem být, s vnímáním hmoty a životní energie, s naší vitalitou, vůlí a instinktem. 

Druhá, křížová čakra v sobě ukrývá nejen naši sexuální energii. Je to centrum emocí, tvořivé a rodící se síly.

V pozicích budeme setrvávat, cvičení bude pomalejší, nikoliv jednodušší. Naladíme se na sebe, svou ženskou intuici a to se budeme snažit přenést do naší fyzické praxe. 

O lektorce: 

Moje tělo je mým největším učitelem. Jóga mi pomáhá ho lépe chápat, víc mu rozumět. Podpořit ho ve zvládání zdravotních problémů. Co pochopím, předávám dál. Dlouhá léta jsem cvičila pilates a power jógu. K pomalým stylům jako je hatha a jin jóga jsem dozrála před pár lety, kdy jsem ve cvičení začala hledat víc než „jen” pohyb.

Kdy: Středa 19:15 – 20:30 (6.4. – 27.4.2022.) 

Vede: Nikola Tenevova

Cena kurzu: 980 kč / 4 lekce

270kč / Jednorázově

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz(do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Nikolou, dle rozvrhu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top