Jóga pro začátečníky

Trápí tě bolesti zad či jiné zdravotní potíže? Nejsi si jistá/jistý svou fyzickou kondicí? Jóga opravdu není jen pro flexibilní jedince, ale pro každého kdo se chce cítit dobře ve svém těle.  Tento ucelený kurz 5 lekcí je vhodný pro ženy i muže a lekce budou vedeny tak, aby je zvládl každý s ohledem na svůj zdravotní stav. 

Na co se můžeš těšit:

Kurz se ponese v duchu méně je někdy více. A tak se můžeš těšit na modifikace jednotlivých pozic, tak aby si každý našel vhodnou variantu pro své tělo. Budeme využívat pomůcky, jako jsou popruhy, bločky a bolstery, které nám budou oporou přesně tam kde je potřeba. 

Zaměříme se na jemné detaily jógových pozic a dýchání, které má blahodárný vliv na tělo i mysl. Naše lekce začne pránájámou (práce s dechem) a zahřívacími pozicemi, následovat budou ásany ve stoje, vsedě i vleže a na závěr vždy relaxační savásana. Pozice budeme držet déle, prozkoumáme je a uvelebíme se v nich. Budeme naslouchat tělu a učit ho být v souladu s dechem.

Malá uzavřená skupinka, která zajistí individuální přístup lektorky a větší progres ve vaší praxi.

Kdy: Úterý 19:15 – 20:15 (26.4. – 24.5. 2022)

Vede: Johana Turner

Cena: 980 kč/ 5 lekcí

220kč/ jednorázově

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz(do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Johanou, dle rozvrhu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top