Jóga pro holky 11+

Láká tě poznat jógu trochu blíž  a vyzkoušet si různé pozice? Chceš si posílit a zároveň protáhnout tělo? Zklidnit tok myšlenek, učit se koncentraci?  

Dospívání je citlivé období, kdy se ti mění tělo i emoce. Jóga nám pomáhá se s takovými změnami sžít. Přijmout sami sebe ve svém těle a mít se rády takové jaké jsme.

Na co se můžeš těšit:

Na těchto lekcích necháme stranou jakékoliv soutěžení, porovnávání i tlaky dnešní doby a sociálních sítí. Zábavnou a hravou formou budeme poznávat jógu, zkoušet různé pozice a ukážeme si cestu k pevnému, protaženému tělu a zdravému sebevědomí. Zklidníme emoce a školní stresy necháme za dveřmi🤸‍♂️
Kurz vede zkušená lektorka ashtanga jógy Věrka Záhořová, která působí jako pedagog ve škole a velmi dobře chápe, že dospívání je citlivé období, kdy se mění tělo i emoce. Jóga nám pomáhá se s takovými změnami sžít. Přijmout sami sebe ve svém těle a mít se rády takové jaké jsme.
 

Kdy: Pondělí v 16:00 – 17:00 (19.9. – 21.11.2022/10 lekcí)

Vede: Věrka Záhořová

Cena: 1800 kč/ 10 lekcí (možnost zaplatit 50% při zahájení a dalších 50% doplatit do 17.10.2022)

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800

Kurz se hradí předem a omluvenou lekci (max. 2) je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Věrkou nebo Míšou, dle rozvrhu. Platnost 2 týdny po ukončení kurzu nebo dle dohody. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top