Jóga pro děti 4-6 let

Dětská jóga je hravost a lehkost společně s důmyslnými cviky pro dětská těla, dechová cvičení a relaxace.

 

Dětská jóga a proč byste měla Vaše dítko svěřit do našich rukou? 

Jakmile se s lektorkou Janou potkáte a uslyšíte ji mluvit o práci s dětmi, sami pocítíte. Při práci s dětmi kombinuje různé přístupy a vzniká tak úžasný prostor pro rozvoj.

Co říká Jana o svých lekcích s dětmi?

V lekcích dětské jógy se snažím kombinovat různé přístupy, kterým se věnuji, aby lekce byla živá i klidnější, radostná i soustředěná. Ráda také zapojuji Aromaterapii a dávám prostor všem našim smyslům i naslouchání ve formě krátkých meditací či příběhů s malým lehkým moudrem pro dětskou duši 🙂

Jógu krásně doplňuje lektorský výcvik Písma jako vědomá stopa pohybu pro děti. Metoda, která vychází z taiči a kaligrafie uzpůsobená potřebám dětí a jejich rozvoji. Pro dítka je to zajímavý způsob, jak se soustředit na koordinaci pohybu těla a následné malování rukama na velký list papíru pouze čistou vodou. Celý systém je zaměřen na jemnou i hrubou motoriku.

O lektorce více:

Jako maminku třech dětí mě nadchla dětská jóga, které jsem se začala více věnovat a prošla jsem výcvikem u ČADJ učitel Dětské jógy, metodika Dětské jógy, jógové sestavy a hry, průpravná cvičení pro předškolní a mladší školní děti. 2 roky jsem spolu vedla mateřské centrum ve Waldorfské školce pro děti 3-6let, kde jsme se společně učily Eurytmii, tedy pohybem nebo hudbou vyjádřit řeč. Mám také čerstvě dokončený lektorský výcvik Vědomé stopy Pohybu, která přináší dětem procvičení jemné i hrubé motoriky s prvky Tchaj-ťi s částečně i hravé kaligrafie prováděné rukama a vodou. Obdivuji sílu rostlin a aromaterapii, jež velmi ráda propojuji také do svých lekcí jógy. Ráda se zaměřuji na jemné formy jógy a kromě dětské jógy také na jógu po porodu. Mám lektorský výcvik Jóga jako vědomá cesta a jsem vděčná za všechny učitele, se kterými jsem se potkala a kteří přinášejí kus sebe do různých pojetí jógy. 

Kdy: Každou Středu 14:30 – 15:15 (Termín bude vypsán v případě naplnění kurzu. Máte-li o kurz zájem, pošlete nám email)

Vede: Jana Hanulíková Lošťáková

Cena kurzu: 2500 kč / 10 lekcí (lze platit na 2 splátky)

280 kč / Jednorázově

první zkušební lekce/ 180kč

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky nebo 50% zálohy kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Kurz se hradí předem a 2 omluvené lekce je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Janou, dle rozvrhu nebo individuální domluvy. Max. však do 2 týdnů po skončení kurzu.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top