Jemná aroma jóga pro ženy

Citíš, že je zase čas věnovat chvíli same sobě, svému tělu i své mysli? Hledáš jógu, která ti přinese vědomou práci s pánevním dnem, citlivou péči a bezpečné posílení celého těla? Ráda přičichneš k aromaterapii z rukou zkušené lektorky, která se věnuje ženám a propojuje kouzlo přirody do svých lekcí?

Pak je toto kurz pro tebe!

Na co se můžeš těšit:

Lekce jógy pro ženy, kde si představíme, jak pomoci svému tělu k navrácení se do přirozené rovnováhy. Těšit se můžete na pečující prostředí, pomalejší tempo a ženskou energii. Tato lekce jógy vám přinese vědomou práci s pánevním dnem, citlivou péči a bezpečné efektivní posílení a protažení celého těla. Je tak vhodná i pro ženy po porodu, nezáleží na tom jak dlouho jste po porodu, jestli 3 měsíce nebo 3 roky, přijďte se opečovat a dopřát péči svému tělu obohacenou o vůni přírodních esencí. 

Osobně mám zkušenosti třech porodů a postupnému obnovování ženské celistvosti (nejen) po porodech se věnuji. Do této lekce ráda zapojím jemně a bezpečně i aromaterapii.

Kdy: Pátek 10:00 – 11:00 

Vede: Jana Hanulíková Lošťáková

Cena kurzu: 2200 kč / 10 lekcí 

250 kč / Jednorázově

O lektorce: 

Jógou se nechávám inspirovat již přes 15 let. Jóga je pro mě radost plynutí, lehkost a hlavně učí mě naslouchat vlastnímu tělu. Meditace či práce s dechem jsou mé oblíbené metody, které přinášejí pocit cítit se ve svém těle doma. Ve své praxi pracuji s různými možnostmi jógy tak, aby přinášely laskavou vnímavost, ale zároveň efektivitu pohybu a prostor pro objevování. Ráda se zaměřuji na jemné formy jógy a jógu po porodu. Jsem vděčná za všechny učitele, se kterými jsem se potkala a kteří přinášejí kus sebe do různých pojetí jógy. Mám lektorský výcvik Jóga jako vědomá cesta. Obdivuji sílu rostlin a aromaterapii, jež velmi ráda propojuji také do svých lekcí jógy. 

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. : 6196716349/0800.

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Janou, dle rozvrhu nebo dle individuální domluvy. Max. však do 2 týdnů po skončení kurzu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top