JIN jógová sebepéče pro tvou ODOLNOST

Poznáváte se?

Věčně zaneprázdněná a nezastavitelná mysl? Je pro vás těžké zpomalit, ale cítíte, že by to vaše tělo potřebovalo?

Možná máte zhoršený spánek, ztuhlé tělo, zpomalené trávení a nebo jen chcete svou aktivní činnost doplnit protažením a zklidněním?

Pak právě pro Vás je nový kurz věnovaný sebepéči o tělo, dech i mysl 

O kurzu

Na co se můžete těšit?

Zklidníme nervovou soustavu, rozproudíme očistné procesy v těle, rozeženeme jarní únavu a podpoříme naši celkovou ODOLNOST.

Zpomalíme, zklidníme tělo, dech i mysl za pomoci

  • déle držených pozic a sekvencí z jin jógy
  • lehce jangových krouživých pohybů pro rozpohybování kloubů
  • aktivace energetických drah, akupresurních bodů i lymfatických uzlin
  • auto-masáží a poklepáváním, které si můžeme dopřávat denně i sami doma (máte-li face roller nebo guashu, přineste si s sebou:)
  • několika triků z obličejové a oční jógy
  • jemných dechových technik
  • krátkých meditací

Během kurzu vyzkoušíme několik olejů či aromaterapeutických směsí na podporu jarní energie v těle i na duchu. Zájemci si budou moci některé směsi i zakoupit. 

Malá skupinka zajistí osobní přístup a umožní individuální nastavení pro každého. 

Kurz je vhodný i pro začátečníky.

Kdy: Čtvrtek 17:00   (12.5. –  2.6. 2022)

Vede: Daniela Pařízková

O Daniele

Během své jógové praxe, od roku 2004, jsem postupně vyzkoušela různé styly a přístupy i jógové učitele. Moje vlastní praxe se tak postupně mění a vyvíjí, v současné době pro sebe i při vedení ostatních nejvíce vycházím z hatha jógy, jin jógy a jógové terapie, které ráda kombinuji s aktivním posílením či detailním vystavěním pozic inspirovaným iyengar jógou. Často využívám jógové pomůcky, aby daná pozice byla pro konkrétního studenta funkční. Ráda pracuji s vonnými oleji, které mi pomáhají k většímu uvolnění, ale i stimulaci a koncentraci. Důležitým aspektem je pro mě zaměření na dech, všímání si běžného fungování našeho dechu i vědomé práce s ním pomocí různých dechových technik.

Cena kurzu: 750 kč/ 4 lekce

210 kč /  jednorázově

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailuinfo@jogaaty.cz(do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú.:  6027084379/0800. 

Kurz se hradí předem a 1 omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí s Danielou, dle rozvrhu.

JIN jóga

Delší výdrž v pozicích, ticho,klid a dokonalé uvolnění. Jin jóga je vhodná i pro začátečníky, právě pro své pomalé tempo. Učí nás procítit každý sval, respektovat potřeby svého těla a může být dokonalou meditativní lekcí, při které si odpočine vaše mysl od běžných denních povinností , z velké části “jangovích” a pomůže vám tak najít svůj vnitřní klid.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top