JÓGA STUDIO ROZTOKY

Jóga a ty 
Místo nejen pro tvou praxi

Aktuálně

PHOTO-2023-05-28-20-32-16

Praxe jógy pod širým nebem v krásné zahradě zámeckého parku Roztoky. Spojení se s matkou přírodou, se všemi dary, které nám nabízí a hlavně sám/sama se sebou. Jógujeme každou Sobotu Červen – Září v 9:00 – 10:00 a ty můžeš s námi. Park se nachází přímo u vlakového nádraží i autobusové zastávky. Parkovat se dá přímo před parkem. Neváhej vyrazit i z Prahy nebo blízkého okolí a spojit s výletem do přírody. Nejlepší zahájení víkendu? My říkáme ano.

Aktuální informace vždy v rozvrhu. Sraz přímo v parku pár minut před lekcí, podložku s sebou vlastní, pokud nemáš, nějaké máme k dispozici. Cvičíme dole v příkopě, po vstupu do parku, pravá část zahrady. Máme soukromí, stín i sluníčko a těšíme se na tebe.

V případě nepříznivého počasí se lekce přesouvá do studia.

Sobota

9:00 – 10:00 

Kdo jsme?


Jsme jógové studio v Roztokách a ctíme názor, že každý člověk je jedinečný a má svou vlastní cestu pro sebepoznávání a hledání pravdy ve svém nitru. Cvičíme jógu způsobem, který respektuje tradiční postupy, tak aby vyhovoval našim dnešním potřebám. Naším přáním je vytvořit místo, kde si zacvičíte, uděláte něco pro sebe a dobití novou energií odcházíte s úsměvem na tváři. Jóga je nejen fyzické cvičení, (ale cvičit budeme určitě). Je to cesta k ozdravení těla, ducha i mysli.

Tak se připoj k nám, nech boty i starosti za dveřmi a vidíme se na podložce. 

Jóga a ty se na tebe těší.


Pohyb a meditace pro každého

Vyhovuje ti individuální přístup?

Napiš nám a vymyslíme unikátní cestu jen pro tebe!

info@jogaaty.cz

Naše studio

Poznávej sebe s námi

Chcete být informováni o novinkách, chystaných kurzech a workshopech?

Zanechte nám svůj email.

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.

Scroll to top