Jóga od začátku

Láká tě jóga, ale nevíš kde začít? Nebo jsi už začal/a, ale nedaří se ti nastavit pravidelnou praxi? Pojďme objevit nebo znovu objevit chuť k pravidelnému praktikování spolu. 

Na co se můžeš těšit:

V tomto kurzu se krok po kroku seznámíme co obnáší jógová praxe. Budeme se věnovat pozdravům slunce a rozebereme je ásanu po ásaně. Budeme se učit pracovat s dechem, s naší pozorností a osvojíme si správné provedení základních ásan, ukážeme si jejich modifikace, tak abychom našli naši nejvhodnější variantu v daný moment. Naučíme se respektovat naše tělo, aby pro nás byla jógová praxe vždy přínosem.

Co se naučíš?

V průběhu kurzu se setkáme 4x, kdy se každou lekci budeme věnovat pozdravům slunce A a B. Po úvodním rozcvičení, naladění se na sebe se přesuneme k jednotlivých ásanám, které budeme spojovat v jednoduché sestavy, které můžou sloužit jako základ pro domácí praxi. Bude prostor pro vaše otázky i individuální konzultaci. 

Pozdravy slunce

Pozdravy slunci jako základ jógové praxe. Rozebereme pozdrav slunci krok po kroku a zaměříme se na dech a jógové plynutí v pohybu. Budeme se věnovat základním ásanám jako jsou Trikonasana, Vírabhadrasana I a II, Utkatasana, Navasana, baddhakonasana. 

Kdy: Úterý 10:00 – 11:00 (1.2. – 22.2.2022.)

Úterý 8.2.2022 jsou jarní prázdniny, lekce se případně přesune na jiný termín, dle dohody ve skupině. 

Vede: Michaela Jankovský

Cena: 980 kč

Rezervace: Příhlásit na kurz se můžeš na emailu info@jogaaty.cz (do předmětu emailu prosíme uvést název kurzu) a zasláním celé částky kurzu na č.ú. :  6027084379/0800. 

Kurz se hradí předem a omluvenou lekci je možné nahradit v rámci otevřených lekcí, dle rozvrhu. 

Copyright © 2021 Jóga a ty | Crafted by Simona T.